loading...

Złomiarze z Pruszkowa z Discovery Channel testują uchwyt neodymowy do poszukiwań w wodzie.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w drugim odcinku poddawany próbom jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Testy prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a testowany przyrząd to UM 65x45. To urządzenie łatwo odnaleźć w naszym sklepie internetowym w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z koniecznym wyposażeniem.

Złomowisko to miejsce, w którym wskazane jest narzędzie do rozdzielania metali. Magnetyczny separator czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyławiania przedmiotów z metali żelaznych zagubionych w stercie śmieci, w wodzie itp.), czy innego narzędzia tego typu, optymalizuje czynności, a momentami jest optymalnym rozwiązaniem umożliwiającym segregację odpadów metalowych. Również maszyny do oddzielania metali kolorowych w początkowej fazie działania korzystają z separatorów magnetycznych, zaś dopiero na kolejnym etapie stosują techniki optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa i współpracujący z nim pan Edek to bez cienia wątpliwości królowie naszych złomowisk. Można długo szukać, jednak Oni dobrze radzą sobie z tym jak coś co na pozór stanowi stertę śmieci przerabia się w profit. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 zasadniczo oddaje im znaczne usługi ponieważ to proste, ale produktywne urządzenie.

Link do programu: Złomowisko.pl

Serdecznie zapraszamy.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, lecz nasza strona https://magnesy-tanio.net nie wspiera przeglądarki Internet Explorer. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Google Chrome, Microsoft Edge lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube