loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Edek i Marek wypróbowują uchwyt magnetyczny.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w odcinku drugim sprawdzany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany przyrząd to UM 65x45. Uchwyt ten znajdziecie Państwo na naszej stronie w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy też z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z niezbędnym uzbrojeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym wskazane jest narzędzie do izolacji metali. Magnetyczny separator czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wykrywania okazów z metali żelaznych utraconych w pryzmie śmieci, w wodzie itp.), bądź innego urządzenia tego typu, ułatwia czynności, a czasami jest ostatnim wyjściem pozwalającym na selekcję odpadów metalicznych. Ponadto maszyny do oddzielania metali kolorowych w podstawowej fazie aktywności stosują separatory magnetyczne, zaś dopiero na następnym poziomie wdrażają procedury optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek i współpracujący z nim pan Edek to niekwestionowani krezusi krajowych złomowisk. Można długo szukać, lecz Oni doskonale radzą sobie z tym jak coś co na pozór stanowi pryzmę gratów zamienia się w profit. UM 65x45, czyli nasz magnes w uchwycie zdecydowanie im w tym pomaga bo to proste, ale kreatywne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, ale nasz firmowy serwis https://magnesy-tanio.net już nie obsługuje Microsoft IE. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube