loading...

Próby uchwytu magnetycznego na planie serialu Złomowisko.pl.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w odcinku drugim testowany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Testy przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a testowany przyrząd to UM 65x45. To urządzenie znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym konieczne jest wyposażenie do separacji metali. Urządzenie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyławiania elementów z metali żelaznych utraconych w stercie śmieci, w wodzie itp.), bądź innego urządzenia tego typu, ułatwia czynności, a momentami jest jedynym rozwiązaniem dającym szansę na segregację skrawków metalicznych. Także maszyny do oddzielania metali kolorowych w podstawowej fazie działania stosują separatory magnetyczne, natomiast dopiero na kolejnym etapie wdrażają procedury optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa i współpracujący z nim pan Edek to niekwestionowani krezusi naszych złomowisk. Kto jak kto, ale Oni doskonale radzą sobie z tym jak coś co przypomina pryzmę gratów przerabia się w zysk. UM 65x45, czyli nasz uchwyt magnetyczny absolutnie wspiera ich w działaniu bo to niezwykle kreatywne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, lecz nasza strona https://magnesy-tanio.net nie wspiera Microsoft IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube