loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Edek i Marek wypróbowują uchwyt magnetyczny.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl nadawanego na Discovery Channel, w odcinku drugim poddawany próbom jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany sprzęt to UM 65x45. Uchwyt ten znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w regularnej sprzedaży wraz z potrzebnym uzbrojeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym wskazane jest narzędzie do separacji metali. Separator magnetyczny czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyszukiwania okazów z metali żelaznych zapodzianych w pryzmie śmieci, w wodzie itp.), lub innego urządzenia tego rodzaju, ułatwia działalność, a momentami jest ostatnim rozstrzygnięciem dającym szansę na selekcję odpadów metalicznych. Ponadto urządzenia do separacji metali kolorowych w podstawowej fazie działania korzystają z separatorów magnetycznych, zaś dopiero na następnym etapie stosują procedury optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek wraz z panem Edkiem to bez wątpienia królowie krajowych złomowisk. Zapewne nie tylko, lecz Oni dokładnie znajdują sposób na to jak coś co przypomina górę rupieci zamienia się w dochód. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 zdecydowanie oddaje im znaczne usługi bowiem to bardzo produktywne rozwiązanie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona magnesy-tanio.net nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube