loading...

Próby uchwytu magnetycznego na Discovery Channel w trzecim wydaniu serialu Złomowisko.pl.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl nadawanego na Discovery Channel, w odcinku drugim sprawdzany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Testy przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany przyrząd to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Uchwyt ten łatwo znaleźć w naszym sklepie internetowym w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w regularnej sprzedaży wraz z potrzebnym uzbrojeniem.

Złomowisko to miejsce, w którym wskazane jest urządzenie do separacji metali. Magnetyczny separator czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wykrywania elementów z metali żelaznych zagubionych w pryzmie odpadów, w wodzie itp.), czy innego urządzenia tego rodzaju, optymalizuje czynności, a czasami jest ostatnim wyjściem dającym szansę na selekcję elementów metalowych. Także urządzenia do separacji metali kolorowych w początkowej fazie pracy używają separatorów magnetycznych, natomiast tylko na następnym poziomie wdrażają procedury optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa oraz pan Edek to bez wątpienia książęta naszych złomowisk. Zapewne nie tylko, jednak Oni doskonale wiedzą jak coś co na pozór stanowi pryzmę śmieci zmienia się w profit. UM 65x45, czyli nasz magnes w uchwycie absolutnie wspiera ich w działaniu ponieważ to bardzo wydajne podejście.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona magnesy-tanio.net nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube