loading...

Uchwyty magnetyczne z mocnymi magnesami neodymowymi cennik.

Uchwyty magnetyczne są nietypową, specyficzną odmianą magnesu neodymowego, który do swojego działania wykorzystuje silne pole magnetyczne o określonym kierunku działania oraz odpowiedniej wartości siły magnetycznej. Uchwyty magnetyczne, przez użycie specjalnych soczewek w obudowie urządzenia, znacząco zwiększają swoją moc - czasami nawet do 6 razy. Uchwyty o takiej konstrukcji przeznaczone są do bezpiecznego przyciągania, chwytania i przenoszenia rozmaitych obiektów bez względu na rozmiar.

Do czego służą uchwyty z magnesów?
W pierwszej kolejność opisywane magnetyczne uchwyty są stosowane do zautomatyzowania różnych procesów technologicznych. Jeśli uchwyt ma pracować w temperaturze do 450 o C, znacznie lepiej będzie wykorzystać uchwyty magnetyczne zawierające magnesy Alnico. Normalny magnes z neodymu N38 potrafi wytrzymać temperaturę do 80 stopni Celcjusza - maksymalnie do 220 stopni Celcjusza. Poprzez użycie różnego rodzaju obudów, otworów, a w nich zewnętrznych i wewnętrznych gwintów, uchwyty magnetyczne znalazły swoje zastosowanie również jako urządzenia do poszukiwań miejsc pod wodą.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, ale nasz serwis https://magnesy-tanio.net już nie obsługuje Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube