loading...

Kreatywne zabawki z magnesami aktualne ceny.

Magnesy neodymowe posiadają wiele przydatnych zastosowań. Mogą także posłużyć do świetnej zabawy. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się nasze magnetyczne zabawki z grupy XMAG2, które świetnie stymulują wyobraźnię, umiejętności twórcze i zdolności myślenia zarówno u młodszych jak starszych bez względu na wiek. Wykorzystane w naszych zabawkach kreatywnych mocne magnesy z neodymu, dają możliwość budowania ciekawych obiektów przestrzennych. Niezwykłą cechą naszej zabawki, jest jej bardzo prosta forma. Jest ona złożona z kulki i pręcika z dwoma magnesami neodymowymi.

W naszej ofercie mamy dla Klientów również niezwykle lubiane i popularne na całym świecie kulki magnetyczne NeoCube mające formę sześcianu składającego się z 216 kulek powleczonych niklową warstwą lub inną ochronną powłoką w wielu różnych kolorach.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza firmowa strona https://magnesy-tanio.net już nie wspiera IE. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Mozilla Firefox, Google Chrome lub Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube