loading...

Nasza oferta - zabawki na magnes aktualne ceny.

Dostępne u nas magnesy z neodymu są wykorzystywane w najróżniejszych przemysłowych branżach, ale również w zabawkach. Pośród dostępnych i nas zabawek, dużą popularnością cieszą się bez przerwy niesamowite zabawki z magnesów. Klocki magnetyczne XMAG2 polepszają umiejętności logicznego i twórczego myślenia oraz wyobraźnię przestrzenną u dzieci i dorosłych w różnym wieku. Nasze klocki magnetyczne XMAG2 mają bardzo prostą konstrukcję - mają w sobie pałki z parą neodymowych magnesów na każdym z końców oraz kuleczki ze stali. Dzięki zastosowaniu niezwykle silnych magnesów neodymowych, nasze klocki dają możliwość konstruowania oryginalnych budowli przestrzennych o możliwościach ograniczonych wyobraźnią.

Nasza oferta zawiera również bardzo popularne magnetyczne kulki NeoCube, jakie są znane na całym świecie jako NeoBall, w formie sześcianu zawierającego 216 kulek pokrytych ochronną powłoką - z niklu lub jakąś inną, w różnych kolorach.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, lecz nasza firmowa strona https://magnesy-tanio.net już nie wspiera IE. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Google Chrome, Mozilla Firefox albo Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube